#ChodzeNaImprezy - Festiwal Śmiechu

5 Września 2021 roku

Dolina śmiechu, zabawy i dobrego humoru!

W dzisiejszych czasach szczególnie ciężko znaleźć powód do radości i śmiechu, ale my wychodzimy temu na przeciw i tak jak po burzy wychodzi słońce, tak my po czasach smutku wyjdziemy do Was z świetnym repertuarem i poprawimy Wasze humory!

Przemek, Adam i Piotr będą zwalczać nasze ponure nastroje niczym trzej muszkieterowie, ale chwila.. powiecie że Muszkieterów było czterech! Dlatego też na naszej scenie pojawi się niczym D’Artagnan niezapomniana i nietuzinkowa Marlena Mysza!

Grzegorz Halama zdradzi nam kilka sposób na odchudzanie, bo jak wiadomo podczas kwarantanny ciężko dbać o formę. Ciekawe czy nasz dyżurny góral Robert Korólczyk znajdzie kolejną ciekawą anegdotkę o zakupach, może tym razem nie wpuszczą go do centrum handlowego i nie będzie musiał nosić toreb z zakupami za żoną… Grzegorz Dolniak też spróbuje doradzić nam jak radzić sobie podczas mieszkania z kobietą, bo podczas kwarantanny musiał z nią spędzić trochę czasu…

ale… jeśli ich rady i żarty nie pomogą to Pan Li słynny żulionista poradzi mężczyznom co robić, gdy odkażanie wyszło aż za dobrze. Zwieńczeniem i ostatnim ratunkiem, niczym magiczna szczepionka będzie Kabaret Paranienormalni , który pewnie pokaże kolejną sprawę dla reportera i pomoże zapomnieć o minionych faktach!

GRZEGORZ HALAMA
KABARET PARANIENORMALNI
ROBERT KORÓLCZYK
PAN LI
MARLENA MYSZA
GRZEGORZ DOLNIAK

PRZEMYSŁAW GRAJNY
PIOTR PRZYTUŁA
ADAM TURCZYK
15:00

Przemysław Grajny

Grzegorz Halama

15:30
16:15

Adam Turczyk

Robert Korólczyk

16:45
17:30

Przerwa

Prowadzący Show oraz Wręczenie nagród publiczności

18:00
18:30

Marlena Mysza

Grzegorz Dolniak

19:00
19:45

Piotr Przytuła

Pan Li

20:15
21:00

Kabaret Paranienormalni

Instagram