#ChodzeNaImprezy - Festiwal Śmiechu

6 Września 2021 roku

Dolina śmiechu, zabawy i dobrego humoru!

W dzisiejszych czasach szczególnie ciężko znaleźć powód do radości i śmiechu, ale my wychodzimy temu na przeciw i tak jak po burzy wychodzi słońce, tak my po czasach smutku wyjdziemy do Was z świetnym repertuarem i poprawimy Wasze humory! Przemek, Adam i Piotr będą zwalczać nasze ponure nastroje niczym trzej muszkieterowie, ale chwila.. powiecie że Muszkieterów było czterech! Dlatego też na naszej scenie pojawi się niczym D’Artagnan niezapomniana i nietuzinkowa Marlena Mysza!

Grzegorz Halama zdradzi nam kilka sposób na odchudzanie, bo jak wiadomo podczas kwarantanny ciężko dbać o formę. Tomek Kołecki opowie nam niw o różach nie o bramkach, ale przekona nas , że warto mieć wymówkę. Na pewno podpowie nam kilka dobrych tekstów, których można użyć przy ciężkich sytuacjach… Bartosz Gajda również spróbuje doradzić nam jak radzić sobie podczas mieszkania z kobietą oraz pokaże nam że nie jest frajerem…

A na dokładkę Pan Pawłowski opowie nam o swoich ciekawych przygodach z dzieciństwa i nie tylko….

ale… jeśli ich rady i żarty nie pomogą to Pan Li słynny żulionista poradzi mężczyznom co robić, gdy odkażanie wyszło aż za dobrze. Zwieńczeniem i ostatnim ratunkiem, niczym magiczna szczepionka będzie Kabaret Paranienormalni, który pewnie pokaże kolejną sprawę dla reportera i pomoże zapomnieć o minionych faktach!

WSTĘP: 16+

GRZEGORZ HALAMA
KABARET PARANIENORMALNI
ARKADIUSZ PAWŁOWSKI
PAN LI
MARLENA MYSZA
BARTOSZ GAJDA

PRZEMYSŁAW GRAJNY
PIOTR PRZYTUŁA
TOMEK KOŁECKI
ADAM TURCZYK
18:00

Przemysław Grajny

Bartosz Gajda

18:30
19:00

Piotr Przytuła

Grzegorz Halama

19:30
20:00

Marlena Mysza

Prowadzący Show oraz Wręczenie nagród publiczności

20:30
20:45

Adam Turczyk

Arkadiusz Pawłowski

21:15
21:45

Tomek Kołecki

Pan Li

22:15
23:00

Kabaret Paranienormalni

Instagram