#ChodzeNaImprezy - Komunikaty

Oficjalny komunikat organizatora: Jesteśmy zaszczuci przez konkurencję na co mamy dowody w postaci screen shotów oraz innych materiałów dowodowych. Musieliśmy zmodyfikować line up oraz skład artystów na BassAttack Festival ponieważ z przyczyn niezależnych od nas, niektórzy nie mogą się pojawić. Opublikowaliśmy dziś oficjalny plakat oraz line up wydarzenia. Większość z artystów których nie zobaczymy w tym roku pojawi się na naszych scenach w przyszłym roku.

W związku z przedłużającą się pandemią COVID-19 oraz opóźnieniach w realizacji Narodowego Programu Szczepień zostaliśmy zmuszeni do kolejnej korekty dat naszych festiwali:
1. Parody Festival odbędzie się 16 czerwca 2022 roku
2. Traps&Raps Festival odbędzie się 3 września 2021 roku
3. BassAttack Festival odbędzie się 4 września 2021 roku
4. Śląski Festiwal Biesiady odbędzie się 5 września 2021 roku
5. Festiwal Śmiechu odbędzie się 5 września 2021 roku
6. Gaming Flights odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2022 roku
*Wszystkie bilety zachowują ważność.

W związku z ciągle panującą pandemią COVID-19 zagrażającą szczególnie podczas dużych zbiorowisk ludzi tegoroczne edycje festiwali zostają przełożone na czerwiec 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność.

W związku z nowym Rozporządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tegoroczne imprezy odbędą się planowo w dniach 17-18 września 2020.

Drodzy Festiwalowicze w związku z ciągle rozwijająca się pandemią korona wirusa w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze, Artystów, Obsługi oraz Organizatorów – Zarząd naszej firmy podjął decyzję o zmianie terminu majówkowych festiwali 2020. Imprezy odbędą się w dniach 17-18 września 2020 roku, następuje również zmiana lokalizacji na Katowice – Lotnisko Muchowiec. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Do zobaczenia podczas #MajówkaWeWrześniu

Została uruchomiona sprzedaż drugiej puli biletów.

W związku z dzisiejszym komunikatem Premiera RP związanym z koronawirusem uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym Zarząd firmy Organizatora po konsultacjach z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego oświadcza, iż nasze festiwale odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Została uruchomiona sprzedaż pierwszej puli biletów.

Instagram