#ChodzeNaImprezy - Śląski Festiwal Biesiady

5 Września 2021 roku

Po śląsku i góralsku czyli biesiada na Śląsku!

Już 5 września odbędzie się Śląski Festiwal Biesiady! Wydarzenie jakiego jeszcze nie było na taką skalę. Będzie to MUZYCZNE SHOW – NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.

Zabierz ze sobą kuzyna i razem z KUZYN MIX zrobimy „ZABAWĘ NA WESOŁO”, oby tylko nie był potrzebny „DENTYSTA” i „OSP” No chyba, że jako hity tego zespołu. Jaki jest „RADZIONKÓW”? Jak to jest „BAJTLYM BYĆ”? Przekonamy się podczas koncertu KIERSI bawiąc się „PÓKI STARCZY TCHU”. Ona chciała „CUKIERNIKA” bo była fajno „LADY ANITA”. Z zespołem METRUM poczujemy się raz jeszcze tak jak to było „GDY MIAŁAŚ 17-ŚCIE LAT”.

Hitów takich jak „FAJNO FRELKA”, „MOJA ELA” czy „PIĘKNY SEN” nie trzeba nikomu przedstawiać. Legenda Śląskiej sceny DUET KARO zagra dla Was swoje największe przeboje porywając was na parkiet wołając „WIĘC TAŃCZMY”. ROBERT i BRYGIDA ŁUKOWSCY sprawią, że każdy facet zaśpiewa swojej lubej „BĄDŹ MOJĄ KRÓLOWĄ” a dedykując „MI AMOR” rozbudzi jej serce na nowo „CO DZIEŃ CO NOC”. Przypomnicie sobie jak to było jak „W MAŁEJ KAWIARNI” byłaś „TYLKO TY”.

Gdzie „CICHA WODA” a gdzie „SZUMI LAS”? WEŹ NIE PYTAJ… dowiesz się z największych hitów właśnie tego zespołu! Góralskie Trio Sylwii, Wojtka i Mateusza z pewnością wszystko nam wytłumaczy. „KAŻDY NOWY ŚWIT” to okazja by posłuchać „W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM”. A już 5 września wspaniała wokalistka MAGDA zaśpiewa je specjalnie dla Was. Co jeszcze Was czeka? 🙂 KORDIAN przeniesie nas prosto w góry, by wspólnie zaśpiewać „MOJA MAŁA GÓRALECZKO”, a jak wiadomo tam gdzie „WINA DZBAN” tam „NIEBO NA ZIEMI”. Trzeba przyznać.. że tam gdzie „DZIEWCZYNA Z GÓR” tam mocno „SERCE PRAGNIE” 🙂 Dostaliście kiedyś „LIST Z MORZA”? A może zdarzyło Wam się znaleźć „W STRUGACH DESZCZU” ? Jedno jest pewne – znamy kogoś kto napisał o tym piosenki. JACEK SILSKI – znany i lubiany wokalista, zaśpiewa je właśnie dla Was!

Gwiazdą, którą zapowiedzą nasi prezenterzy JOANNA BARTEL oraz ANDRZEJ MIŚ będzie artysta, którego znamy wszyscy. „DEJ SIĘ POCAŁOWAĆ”, „RADOŚĆ I ZABAWA”, „JESTEŚ WIELKI” – wiecie już kto? Dokładnie tak! MIROSŁAW SZOŁTYSEK specjalnie dla Was zaśpiewa swoje największe przeboje! Myślicie, że to koniec? Nic z tych rzeczy, już 5 września będziecie świadkami festiwalu jakiego jeszcze nie było! Gwarantujemy moc atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń! DO ZOBACZENIA!

WSTĘP: Bez ograniczeń wiekowych

MIREK SZOŁTYSEK
JOANNA WOJTASZEWSKA
KAMIL ROCH KOROLCZUK
KORDIAN
ANDRZEJ MIŚ
Prowadzący
WEŹ NIE PYTAJ
JOANNA BARTEL
Prowadząca

DUET KARO
JACEK SILSKI
KIERSI
BRYGIDA I ROBERT ŁUKOWSKI
KUZYN MIX
METRUM RENI&MARCO
MAGDA
15:00

Kuzyn Mix

Metrum Reni&Marco

15:20
15:40

Kiersi

Duet Karo

16:00
16:35

Brygida i Robert Łukowski

Bartel & Miś Show

17:10
17:25

Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk

Weź Nie Pytaj

17:55
18:30

Magda 

Jacek Silski

18:55
19:25

Kordian

Mirosław Szołtysek 

20:15
21:00

Bartel & Miś Show oraz zakończenie 

Instagram